ایده پیام در گذر زمان

سامانه پیام کوتاه ایده پیام در شهریور 93 با راه اندازی سورس اختصاصی و حرفه ای کار خود را حرفه ای ترادامه داد، ایده پیام نام جدید و برند نو جزء مجموعه های شرکت داده گستران وب ایده می باشد، وب ایده از سال 88 آغاز فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت، ثبت دامنه شروع کرد، و در ادامه راه اندازی بخش ارائه سرویس هاستینگ (میزبانی) فعالیت را گسترده تر کرد، و در سال 90 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

در اواخر سال 90 فعالیت پیامکی خود را با برند پروپیامک اغاز کرد، که با گذشت کمتر از یک سال بیش از 1000 مشترک عمومی ، شرکتی و دولتی جذب نمود. تا اینکه در شهریور 93 فعالیت خود را به صورت حرفه ای با برند ایده پیام تکمیل کرد.

و هم اکنون بیش از 13 هزار مشترک حقیقی و حقوی (سازمان ، موسسات مالی و اعتباری، شرکت ها و...) و بیش از 500 نماینده فعال فعالیت خود را ادامه میدهد.

ارتباط باما

  • تهران - سعادت آباد - بلوار پاکنژاد - نبش سیزدهم پلاک 79 طبقه 3
  • 02178125000 - 02122361960
  • info@idehpayam.com

حریم خصوصی

درباره ما

شرکت داده گستران وب ایده به شماره ثبت 469305، با هدف ارائه خدمات کامپيوتری، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فن‌آوری نوین ارتباطات جهانی، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد دنیای مجازی و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها تـأسيس گرديد.

نماد ها

نماد

کلیه حقوق برای ایده پیام محفوظ ومتعلق به هلدینگ وب ایده می باشد