اولین سامانه خرید شارژ پنل پیامکی با ارز دیجیتال

اولین سامانه خرید شارژ پنل پیامکی با ارز دیجیتال

0
0
0
0
0
0

ایده پیام اولین سامانه خرید شارژ پنل پیامکی با ارز دیجیتال

ارز دیجیتال

امروزه اکثر جوامع جهانی وارد ارز دیجیتال شده اند و علاوه بر اینکه از این بازار برای سودآوری و خرید و فروش ارز استفاده می نمایند، برای خرید روزانه خود نیز استفاده می کنند و پول فیزیکی رو به حذف شدند رفته اند که این امر دلایل بسیار زیاد وقابل توجیح دارد که در ادامه مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت در این خبرنامه همراه ما باشید.

پول نقد یا همان پول فیزیکی در سالیان اخیر بنا بر دلایل مختلف به سوی منسوخ شدن پیش رفته است که از آن دلایل میتوان به سیاست گذاری غلط دولت ها عدم ارتباط سریع با جوامع سایر کشور برای تبادل داده و خرید و فروش، هزینه نگهداری بالا ، مصرف بی رویه کاغذ ، جابه جایی محدود روزانه خرید آنلاین و موارد بسیار دیگر که باعث شده تا اکثر افراد جامعه به سوی ارز دیجیتال سوق پیدا کنند تا به راحتی با افراد جوامع مختلف وارد تجارت و تبادل خرید شوند. به طبع یکی از راحترین و مطمعن ترین خرید های روز نیز خرید با ارز دیجیتال است که علاوه بر سودآوری در اثر سرمایه گذاری در ارز دیجیتال به راحتی میتوان انواع خرید ها را با انتقال ارز دیجیتال انجام داد.

شرکت هلدینگ وب ایده نیز با سیاست هدف از سهولت در خرید شارژ پنل پیامکی خود در شرکت ایده پیام برای کاربران و نمایندگان محترم مجموعه خود برای اولین بار در کشور این مهم را ایجاد کرده تا افراد بتوانند به راحتی با ارز دیجیتال کیف پول خود به راحتی برای پنل کاربری خود شارژ با ارز دیجیتال خریداری نمایند.

از همین جهت تمامی کاربران و نمایندگان محترم شرکت وب ایده می توانند از تاریخ 1400/08/25 میتوانند جهت شارژ پنل پیامکی خود برای ارسال پیامک به مخاطبان خود از ارزهای دیجیتال بیت کوین، دوج، تی آر ایکس، ایکس آر پی، یو اس دی تی ( bitcoine , trx , xrp , usdt ) از داخل پنل کاربری و یا نمایندگی خود در سایت ایده پیام استفاده نمایند.

ارتباط باما

  • تهران - سعادت آباد - بلوار پاکنژاد - نبش سیزدهم پلاک 79 طبقه 3
  • 02178125000 - 02122361960
  • info@idehpayam.com

حریم خصوصی

درباره ما

شرکت داده گستران وب ایده به شماره ثبت 469305، با هدف ارائه خدمات کامپيوتری، طراحی و توسعه وب ، اطلاع رسانی و انتقال فن‌آوری نوین ارتباطات جهانی، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد دنیای مجازی و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها تـأسيس گرديد.

نماد ها

نماد

کلیه حقوق برای ایده پیام محفوظ ومتعلق به هلدینگ وب ایده می باشد