ارسال انبوه

تفکیک موقعیت مکانی

تفکیک سن و جنسیت

دارای پنل اختصاصی

قابلیت دریافت پیام

چرا ارسال پیام انبوه در واتساپ را پیشنهاد میکنیم؟

ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده
دریافت پنل بصورت رایگان
ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده
ارسال عکس به همراه کپشن
ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده
بازدید ۱۰۰٪ پیام های ارسالی
ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده
پاسخگویی خودکار
ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده
ارسال پیام در واتساپ بدون ذخیره شماره
ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده
ارسال پیام طولانی بدون محدودیت
ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده
ارسال کاتالوگ و فایل PDF
ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده
ارسال لینک سایت و شبکه های اجتماعی
درخواست مشاوره دریافت پنل واتساپ رایگان
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند

ارسال پیام انبوه در واتساپ

امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از راههای ارتباطی میان تمامی افراد می باشد که در عموم جامعه به عنوان یک اصل در امر رفع نیاز های روزانه خود پذیرفته شده است که از این سبب فضای مجازی یکی برترین و بهترین راه کارهای معرفی و جذب مشتری برای تمامی کسب و کاران و بیزینس ها می باشد. در این میان نرم افزار واتس اپ اخیرا به عنوان برترین راه ارتباطی در میان کاربران قرار گرفته است از این رو ارسال پیام تبلیغاتی از طریق واتساپ یکی از بهترین و پر بازده ترین روش های تبلیغاتی است که میتون از طریق آن در کمترین زمان بهترین و بیشترین بازخورد را نسبت به تبلیغ و کسب و کار خود را دریافت نمایند. اما به دلیل محدودیت در تعداد ارسال از واتساپ در تلفن همراه از یک خط و مشکل بانک شماره و سرعت و سایر مشکلات رایج در ارسال انبوه پیام واتساپی این موضوع کمتر از سوی کاربران و شرکت ها و بیزینس ها مورد توجه قرارگرفته است از همین جهت شرکت داده گستران وب ایده به پشتوانه تیم برنامه نویسی خود توانست تا این موضوع را بررسی و مشکلات رایج را برطرف کرده و در انتها یک پنل ارسال انبوه پیام واتساپ در اختیار تمامی کاربران خود قرار دهد تا بتوانند به راحتی کسب و کار و بیزینس خود را در اپلیکیشن واتساپ به صورت انبوه تبلیغ کرده و اطلاع رسانی لازم را به مشتریان خاص خود انجام دهند. البته لازم به ذکر است که تلگرام نیز در کنار واتساپ محیط عالی برای تبلیغات به شمار می رود. از این رو می توان به هر دوی این شبکه های پیام رسان اعتماد کرد و تبلیغات انجام داد. تنها نکته ای که باید بدانید نحوه انجام تبلیغات با استفاده از این دو پیام رسان است. در تلگرام با خرید ممبر واقعی تلگرام می توان در کانال ها و گروه ها اقدام به تبلیغات نمود. اما واتساپ به دلیل داشتن محدودیت عضویت گیری کانال ها، نیاز به ارسال پیامک تبلیغاتی واتساپ خواهد داشت. با این کار می توان به افرادی که تمایل دارند در زمینه فعالیتی شما وارد شوند یا اطلاعات لازم را به دست آورند، یک فرصت مناسب بخشید. هر روز میلیون ها نفر به این شبکه های پیام رسان می پیوندند که می توانند پیام تبلیغاتی دریافت کنند.

ارسال پیام تبلیغاتی در واتساپ با قابلیت دریافت

ارسال پیام انبوه در واتساپ با وب ایده

فروش در واتساپ

از دوران همه گیری کرونا بازار فروش انلاین بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است و افراد اغلب خرید خود را به صورت آنلاین انجام می دهند و از همین جهت نیز به دلیل اینکه افراد بیشتر زمان خود را در فضاهای مجاز سپری میکنند این امکان را فراهم میکند تا تمامی کسب و کار ها برای معرفی و فروش محصولات خود بیشتر از این بستر ایجاد شده استفاده نمایند تا بهترین و بیشترین بازدهی ممکنه را از این نوع تبلیغات برای کسب و کار خود ببرند و اما در این بین در میان خیل انبوه اپلیکیشن های فضای مجازی مانند فیسبوک و اینستاگرام پیام رسان واتساپ یکی از برترین و محبوب ترین پیام رسان ها می باشد که اغلب افراد در ایران نیز از واتساپ برای انجام امور روزمره استفاده می نمایند از این جهت تبلیغات در واتساپ یکی از موثر ترین روش های معرفی کسب و کار و بیزینس ها می باشد.

همانطور که بالا ذکر شد واتساپ یکی از بهترین روش های معرفی و توسعه کسب و کار ها می باشد اما به دلیل اینکه ارسال پیام انبوه به صورت همزمان از یک خط به افراد مختلف با مشکلات مختلفی از جمله مسدود شدن اکانت و عدم دسترسی و پاسخ سریع به تمامی مشتریان و همچنین چالش مدیریت تمامی مشتریان و وقت گیر بودن آن افراد کمتری را به سوی کشانده است از همین جهت شرکت داده گستران وب ایده با دانش فنی افراد خود توانست تا پنلی را ایجاد نمایید تا افراد در کمترین زمان ممکنه و با کمترین دغدغه بتوانند در این پیام رسان محبوب به معرفی کسب و کار خود بپردازند

مزایای فروش در واتساپ

ارسال پیام از طریق واتساپ این امکان را برای شما فراهم میکند تا به راحتی تمامی محصولات و کسب و کار خود را به تمامی مشتریان هدف خود ارسال و معرفی نمایید و از این طریق بیشترین بازخورد را دریافت کنید و همچنین پنل ارسال پیام وات ساپ شرکت وب ایده این مهم را برای شما فراهم کرده تا ضمن ارسال انبوه پیام واتساپ در کمترین زمان ممکنه بتوانید تمامی پیام های دریافتی را در قسمت دریافت پیام به صورت کامل و با جزئیات لازمه دریافت نمایید و پاسخ مربوط به هریک از مشتریان را با ارتباط گرفتن مستقیم دهید.

همانطور که ذکر شد سرعت ارسال در پیام رسان واتساپ از اهمیت بالایی برخوردار می باشد به این صورت که هر کاربری انتظار دارد تا پیام انبوه خود را به تعداد دلخواه در کمترین زمان ممکنه به صورت همزمان ارسال گردد تا بتوانند ضمن اینکه بهترین بازخورد خود را دریافت نموده و همچنین تاثیر ارسال پیام از طریق واتساپ را مشاهده نمایند.

درک برند:

این اطمینان خاطر را برای مشتریان و کاربران در خصوص اصالت بیزینس شما ایجاد میکند و همچنین بتوانند هویت برند شما را بهتر درک نمایند تا به راحتی و با اطمینان بیشتر خرید خود را انجام نمایند.

نوع پیام و نحوه اطلاع رسانی در واتساپ

حال با تمامی تفاسیر ابتدا باید بدانیم چه چیزی را به مشتریان هدف خود ارسال نماییم؟ و چگونه این اطمینان در مشتریان جدید خود نسبت به برند و محصولات خود ایجاد نماییم تا افراد را به مشتریان به القوه خود تبدیل کرده و سپس همان افراد به مشتریان پایدار و وفادار خود تبدل نماییم قبل از هر چیزی این را باید بدانید که محتوا صحیح و دقیق رکن اصلی تبلیغات در هر حوزه ای میباشد شما بعداز اینکه به یک متن و محتوا در خصوص برند خود رسیدید حال باید جامعه هدف خود را از میان افراد هر جامعه انتخاب نمایید تا مشتریان بالقوه خود را در میان آنان پیدا نمایید و سپس در زمان مناسب بتوانید به بهترین روش ممکنه با متنی صحیح تبلیغات خود را در واتساپ انجام دهید.

تبلیغات

از ویژگی های تبلیغات در واتساپ میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

1. پنل رایگان

2. ارسال حجم بالای روزانه 1.000.000 پیام

3. قابلیت دریافت تمامی پیام های ارسالی مشتریان

4. بدون محدودیت در تعداد کارکتر

5. امکان ارسال تصاویر

6. بانک اطلاعاتی به صورت تفکیک شده کل کشور